Tuesday, June 24, 2014, 5:00 - 9:00pm
UCF Fairwinds Alumni Center


Register for a Booth
Purchase Tickets

Presenting Sponsor

Red Sponsor

White Sponsor

Blue Sponsor




Candidates

First Name Last Name
Thuy Lowe US Congress, 5th District of Florida
Glo  Smith US Congress, 5th District of Florida
John Mica US Congress, 7th District of Florida
Wes Neuman US Congress, 7th District of Florida
David  Smith US Congress, 7th District of Florida
Peter Vivaldi US Congress, 9th District of Florida
David  Simmons State Senate, District 10
Jason Brodeur Florida House of Representatives, District 28
Franklin Perez Florida House of Representatives, District 28
Mike Clelland State Representative, District 29
Scott Plakon State Representative, District 29
Bob Cortes State Representative, District 30 
Scott Sturgill State Representative, District 30 
Eddie Fernandez Orange County Clerk of Courts
Tiffany Moore Russell Orange County Clerk of Courts
Norberto Katz Circuit Judge9,Group 10
Margaret Schreiber Circuit Judge 9, Group 12
Elalne Barbour Circuit Judge 9, Group 18
Kevin Weiss Circuit Judge 9, Group 30
Patricia Strowbridge Circuit Judge 9, Group 32
Diana Tennis Circuit Judge 9, Group 32
Heather  Rodriguez Circuit Judge 9, Group 33
Scott Polodna Circuit Judge 9, Group 37
Christina Sanchez Circuit Judge 18, Group 13
Brooke Deratany Goldfarb Circuit Judge 18, Group 14
Donna  Goerner Circuit Judge 18, Group 19
Susan Stacy Circuit Judge 18, Group 19
Maurice Arcadier Circuit Judge 18, Group 23
Nancy Maloney Circuit Judge 18, Group 23
John Moser Circuit Judge 18, Group 23
Jerri Collins Seminole County Judge, Group 6
Alex Finch Seminole County Judge, Group 6
Sandra Rivera Seminole County Judge, Group 6
Tina Caraballo Orange County Judge, Group 10
Blaine McChesney Orange County Judge, Group 10
Brian Duckworth Orange County Judge, Group 15
Will Jay Orange County Judge, Group 15
Teresa Jacobs Orange County Mayor
John Horan Seminole County Commission
Jorge Martos Seminole County Commission
Frank Curico Seminole County School Board, District 1
Rich Sloane Seminole County School Board, District 1
Gracia Miller Seminole County School Board
Daryl Flynn Orange County School Board, District 2